Otomatik Şanzıman Tamiri

Otomatik Şanzıman Tamiri

Uzun süredir sektör içerisinde hizmet sağlayan otomatik şanzımancı otomatik şanzıman tamiri ve bakımı konusunda sizlere destek sağlamaktadır. Otomatik şanzıman tamiri yapan sayılı işletme içerisinde yer almaktayız. Manuel şanzıman sistemine göre çok daha karmaşık olan otomatik şanzıman sistemi ustalarımız tarafından özenle tamir edilmektedir. Tamir işlemi esnasında bozulan ve deforme olan bileşenler tamamen orijinal olan yedek parçalar ile değiştirilmektedir. Bu sayede tamirat sonrası şanzımanınız uzun süreler boyunca stabil bir şekilde görevini yerine getirebilmektedir. Tamirat sonrası teknik destek ve bakım konusunda da hizmet sağlayan servisimiz son derece kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Sizde otomatik şanzıman konusunda bir problem yaşıyorsanız servisimizi ziyarete ederek arıza tespiti ve tamiri konusunda hizmet temin edebilirsiniz.

Otomatik Şanzıman Tamiri

Otomatik şanzıman tamiri manuel ve yarı otomatik şanzımanlara göre çok daha zor bir işlemdir. Birçok bileşenin gözden geçirilmesi ve durumlarına göz atılması gerekmektedir. Otomatik şanzımancı olarak sizlere oldukça kaliteli bir tamir hizmeti sağlamaktayız. Bizimle çalışan ustalarımız otomatik şanzıman konusunda son derece deneyimli olduklarından dolayı sizlere en kaliteli hizmeti sağlamaktadırlar. Siz de tamirat sonrası iyi bir sonuç almak istiyorsanız bizi tercih etmeyi unutmayınız. Otomatik şanzımancı olarak oldukça zor olan otomatik şanzıman tamirini sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Olası problemlerde teknik destek imkanı da sağlıyoruz.

Otomatik Şanzıman Tamiri

Otomatik Şanzımanın Farkları

Otomatik Şanzımanın Farkları

Manuel şanzımana göre çok daha gelişmiş bir sistem olan otomatik şanzıman günümüzde yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Özellikle yeni model araçlar içerisinde eski modellere kıyasla daha çok otomatik şanzımana sahip model bulunmaktadır. Otomatik şanzımanın manuel şanzımana kıyasla farkları şu şekildedir;

  • Vites geçişleri hiçbir şekilde hissedilmemektedir.
  • Yokuş kalkış desteği sağlamaktadır.
  • Ek bileşen olan konvertör yüzünden tork kaybı yaşanabilmektedir.
  • Bakımı ve bileşenlerine ayrıca dikkat edilmesi gerekir.
Çok daha karmaşık bir sistem olan otomatik şanzımanın bakımına son derece dikkat edilmelidir. Otomatik şanzımancı olarak sisteme bakım ve arıza tespiti hizmetlerini sağlamaktayız. Siz de aracınızı kullandığınız esnada vites geçişlerinde bir problem hissediyorsanız servisimizi ziyaret edebilirsiniz. Servisimizde sistem içerisindeki tüm bileşenler kontrol edilmekte ve arıza tespiti sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır.

Otomatik Şanzımanın Farkları