Elmas Otomotiv Hakkında

Elmas Otomotiv Hakkında

Elmas Bosch Car Service, 1974 yılından bu yana mevcut sektöründe hizmet sunan ve sunduğu hizmetin kalitesi ile başarısını kanıtlamayı başarmış olan öncü bir firmadır.

Ferah çalışma ortamı ve profesyonel personel yapılanması sayesinde başarılarını katlayan firmanın aynı zamanda kendisini ön plana çıkartan bir takım özellikleri ve ilkeleri de mevcuttur.

Sunduğu her hizmette ulaşılabilir olmayı ilke edinen, araç sahiplerinin sorunlarını en verimli çözümler ile nihai sonuca kavuşturan firma, aynı zamanda bu hizmetlerini uygun fiyat garantisi ile gerçekleştirmektedir. Mevcut sektöründe “öncü” firma konumunda yapılandırılmış olmasını sağlayan da bu yönüdür. Firmanın hizmet çerçevesinde belirlemiş olduğu ilkeler ise aşağıda verildiği gibidir.

Şeffaf Çalışma Koşulları

Güvenilir firma olmanın beraberinde getirdiği bir unsur olan şeffaf çalışma koşulları, Elmas Otomotiv tarafından belirlenmiş olan en temel ilkelerdendir. Bu ilke çerçevesinde firmanın kurumsal yapısına uygun, güvenilir ve titiz hizmetlerin icra edildiğini söylemek mümkündür. Üstelik hem hizmet hem de iletişim açısından ulaşılabilir olan firmanın, bu ilke çerçevesinde müşteri ilişkilerini de pekiştirdiği bilinmektedir.

Kaliteli Hizmet ve Malzeme

Elmas Otomotiv bünyesinde sunulan hizmetlerin tamamı “kalite” ilkesi çerçevesinde yürütülmektedir. Bu hususta kaliteyi iki temel alt başlığa bölmek mümkündür. Bu başlıklardan ilki, “hizmet kalitesi”, ikincisi ise “malzeme kalitesi” olarak karşımıza çıkmaktadır. Hizmet kalitesinin ten temel sağlayıcısı eğitimli ve donanımlı personel, malzeme kalitesinin en temel sağlayıcısı ise orijinal yedek parça kullanımıdır.

Hızlı Çözümler

Elmas Otomotiv bünyesinde, var olan sorunların nihai çözüme kavuşturulması oldukça hızlıdır. Müşteri memnuniyetini artırmak ve ters yönlü olarak mağduriyeti azaltmak amacıyla hareket eden firma, mevcut hizmetlerini mümkün olan en hızlı şekilde sonuca ulaştırmaktadır.

Ekonomik Hizmet

Kaliteli hizmetin herkes tarafından ulaşılabilir olmasını amaçlayan firma, hizmetlerinin tamamında “ekonomiklik” ilkesi doğrultusunda fiyatlandırma sunmaktadır.