Araç Servis Vale
Araç Servis Vale

Araç Servis Vale

Elmas Otomotiv araç vale servisi hizmeti ile en iyi araç bakımı deneyimi sizlerle! Dönem dönem araçların bakıma ihtiyaçları olur.

Daha güvenilir bir sürüş deneyimi ve daha sağlıklı araç yapısı elde etmek açısından önemli olan bu bakım, konforun artmasını da destekler. Ancak ne yazık ki insanların her zaman araç bakımı için zaman ayırmaya vakti olmaz. İşte böyle durumlarda Elmas Otomotiv araç vale hizmeti devreye girer ve söz konusu sorunun ortadan kaldırılmasını sağlar.

Elmas Otomotiv Oto Vale Hizmeti Avantajları Nelerdir?

1. Periyodik Araç Bakımı
Yukarıda da dile getirilmiş olunduğu üzere açların dönem dönem bakıma ihtiyacı olur. Bu bakımın aksaması ise istenmeyen durumlara ve kazalara sebebiyet verebilir. Elmas Otomotiv otomobil vale hizmeti ise bu durumları ortadan kaldırır. Dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden teslim alınan araçlarınız, yine dilediğiniz zaman, dilediğiniz yere teslim edilir. Böylelikle periyodik bakımlarınız aksamamış olur.
 
2. Zaman Avantajı
Zamanını bizzat yönetmek isteyen, en ufak bir aksilik sebebi ile dahil ciddi sorunlarla karşı karşıya kalan kişilere Elmas Otomotiv oto vale hizmeti önerilir. Bu hizmet sayesinde kişiler herhangi bir zaman kaybı yaşamadan araçlarını servisimize teslim eder. Olası yol ve zaman sorunlarını ortadan kaldıran firmamız, aracınızı önceden planlanmış olan tarih geldiğinde ise size teslim eder.
 
3. Güven
Elmas Otomotiv, kurumsal kimliği ve profesyonel çalışma koşulları ile mevcut sektöründe adını duyurmayı başarmıştır. Bu gibi durumların en temel getiri ise firma güvenilirliğidir. En kıymetli varlıklarından biri olan, iş ve günlük hayatını kolaylaştıran araçlarını gönül rahatlığı ile teslim etmek isteyen kişilerin ilk uğrak noktalarından biri, bu sebeple  Elmas Otomotiv’dir. 
 
4. Profesyonel Hizmet
Oto vale hizmeti kapsamında sizlere sunulacak hizmetlerin tamamı büyük bir profesyonellik eseridir. Aracınızı sizlerden teslim alan çalışma arkadaşlarımız, yüksek araç kullanma becerisine sahiptir. Bu sebeple ulaşım esnasında aracınızın başına herhangi bir sorun gelmesi ihtimali oldukça düşüktür. Aynı durum, aracınızın bakımını gerçekleştiren çalışma arkadaşlarımız için de geçerlidir. Bu sebeple araç vale hizmetinin güldüren yüzü, Elmas Otomotiv’dir. Kağıthane araç servis vale hizmetimizle bizlere ulaşarak siz yerinizden ayrılmadan aracınızın servis işlemlerini güvenle yaptırabilirsiniz.
 

İlgili Konular

Lastik neden parçalanır?

Lastik neden parçalanır?

Lastik parçalanması pek çok nedene bağlı olarak ortaya çıkabilmektedir. Genel anlamda, fabrika verilerinin vermiş olduğu basınçtan daha düşük bir basınç söz konusu olduğu zaman aşırı ısınma sonucunda lastikte yarılmalar ve çatlamalar meydana gelebilir.

Rehbere git

Maslak Oto Sanayi

Birçok oto servis hizmetini içerisinde bulabileceğiniz Maslak oto sanayi gittikçe gelişmeye devam etmektedir. Son teknoloji cihazlar konusunda da son derece donanımlı olan işletmeler Maslak oto sanayi bölgesi içerisinde yer almaktadır.

Rehbere git
Maslak Oto Sanayi
Şanzıman Yağı Biterse Ne Olur

Şanzıman Yağı Biterse Ne Olur

Araçta bulunan her aksan mekanik sistem ile çalışmaktadır. Bu sistemlerin düzgün bir şekilde çalışması için yağa ihtiyaç vardır. Şanzıman yağı da bunlardan biridir. Şanzıman yağı eksildikçe aracın şanzımanından ses gelmesi, vuruntu sorunu ve vites değişikliği sırasında zorlanmalar meydana gelmektedir.

Rehbere git

Arabaların ilk bakımı kaç km Olmalı?

Araçlarda belirli aralıklarla standart olarak yapılması gereken bakım periyotları oluşturulmuştur. Her marka aracın bakım periyotları birbirinden farklıdır. Ancak aracın marka modeli ne olursa olsun düzenli aralıklarla bakıma girmesi gerekmektedir. Araçların ilk bakımları genel anlamda ilk 15.000 km veya 20.000 km bir kendini göstermektedir.

Rehbere git
Arabaların ilk bakımı kaç km Olmalı?